Dobra drukarka do użytku domowego -HP DeskJet 2130

dobra drukarka hp 2130

Wybór odpowiedniej drukarki do użytku domowego nie należy do najprostszych zadań — tym bardziej, gdy na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli. Decydując się na zakup drukarki, warto zastanowić się przez chwilę, w jakim celu będzie nam ona służyć. W zależności od naszych oczekiwań (drukowanie dokumentów lub zdjęć, skanowanie, kserowanie), tego typu rodzaj sprzętu może się znacząco różnić. Jeśli szukasz intuicyjnego, niezawodnego i wielofunkcyjnego urządzenia z możliwością drukowania, skanowania i kserowania dokumentów godną uwagi propozycją jest drukarka HP 2130.

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2130 All-in-One zostało wyposażone w drukarkę atramentową, skaner i kopiarkę. Takie rozwiązanie w połączeniu z niskim kosztem zakupu umożliwia nam posiadanie uniwersalnego urządzenia zajmującego niewiele miejsca w każdym domu lub niewielkim biurze.

Drukarka

poznaj urządzenie wielofunkcyjne hp 2130Prędkość dla druku w trybie czarnym-białym wynosząca 7.5 str./min pozwala na wydruk w czerni o rozdzielczości 1200 × 1200 dpi, natomiast w kolorze rozdzielczość druku wynosząca 4800 × 1200 dpi umożliwia wydrukowanie 5.5 stron na minutę. Opcjonalne wkłady atramentowe o dużej pojemności (czarny oraz trójkolorowy) zapewniają również większe oszczędności podczas jej eksploatacji.

Skaner

Skaner pracujący w rozdzielczości do 1200 dpi obsługuje formaty skanowania takie jak JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG. Maksymalny format skanowania wynosi 210 × 297 mm.

Kopiarka

Kolorowa kopiarka o rozdzielczości kopiowania 600 × 300 charakteryzuje się prędkością kopiowania 5 stron na minutę w czerni oraz 3 stron w kolorze. Ułatwieniem dla użytkownika jest również możliwość kopiowania wielokrotnego.

Kolejną zaletą drukarki HP 2130 jest gotowość do pracy od razu po rozpakowaniu oraz łatwa konfiguracja za pomocą prostego panelu sterowania. Posiadająca certyfikat ENERGY STAR® gwarantuje dodatkowe oszczędności na zużywanym prądzie bez pogorszenia wydajności