Jak wybrać toner do drukarki Samsung m2070?

Będąc szczęśliwymi posiadaczami nowoczesnej, wielofunkcyjnej i przede wszystkim wyposażonej w tryb ekologiczny drukarki marki Samsung, model m2070, stajemy przed poważnym wyborem tonera. 

Cena vs. jakość

Cena tonera zależy od tego czy decydujemy się na dedykowany temu modelowi drukarki, oryginalny toner, produkowany przez Samsunga, czy wybieramy zamiennik.

W cenie 229,99 zł otrzymujemy oryginalny toner, który perfekcyjnie będzie współpracować z naszą drukarką. Zapewnia nam on wysoką jakość wydruku, maksymalne wykorzystanie potencjału naszej drukarki i przede wszystkim tak usilnie poszukiwaną niezawodność.

Samsung m2070w toner-zamienniki

Co jeśli mimo to zdecydujemy się wybrać zamiennik, produkowany przez inną, mniej znaną markę? W takim przypadku nasz portfel nam podziękuję, gdyż ceny takich tonerów, oczywiście nadal pasujących do drukarki Samsung m2070, rozpoczynają się od śmiesznej kwoty-30 złoty.

Najtańszym tonerem, jest przedstawiciel marki Whitebox, który mimo swojej niskiej ceny oferuje dobrą jakość wydruku i zbiera same pozytywne opinie konsumentów.

Innym godnym uwagi zamiennikiem jest toner z firmy TB Print, w cenie oscylującej w okolicach 80 złoty. W tym przypadku mamy do czynienia z marką, która od 20 lat działa na rynku i cieszy się ogromną popularnością! Potwierdzeniem tego niech będą niektóre tytuły, jakie otrzymała na przestrzeni tych lat „Laur Klienta 2012” i „Odkrycie Roku 2011”

Ostatnim kandydatem, którego weźmiemy dzisiaj na tapetę, będzie zamiennik tonera do drukarki Samsung m2070, marki Asarto. Jego cena to 119,99zł. Co oferuje? Wysoką wydajność, niską cenę i jak najlepsze dopasowanie do oryginału.

Każdy z wymienionych powyżej tonerów, oferuje również gwarancję trwającą 24 miesiące.

Tonery do drukarki Samsung m2070 dostępne tutaj.