Specjalny atrament HP 652

 Oryginalne tusze do drukarki hp 652 zapewniają wysokiej jakości kolorowe i czarno-białe wydruki zdjęć i dokumentów. Jest to możliwe dzięki 100% kompatybilności kartridży i urządzenia drukującego.

Jeśli jesteś właścicielem drukarek atramentowych, takich jak HP, prawdopodobnie napotkałeś problem, gdy musisz drukować, a atrament się skończył i musisz stale kupować nowe wkłady. Teraz problem się skończył, bo w internecie możesz kupić tusz do jednokolorowego wkładu HP 652 (F6V25AE), którego tusz ma podobny skład z oryginałem, ale jest przy tym tańszy. Do drukarek HP oferowane są atramenty pigmentowe, a to gwarantuje wysoką jakość druku, doskonałe odwzorowanie kolorów, pełny odcień przy niskim koszcie.

 Tusz dla modelu HP 652 (F6V25AE):

  • Wysokiej jakości czarna farba pigmentowa;
  • Możliwość zakupu hurtowego i detalicznego;
  • Pełna zgodność z wymiennością.

Kto na tym skorzysta

Tusz do drukarki hp 652 gwarantuje wydruk wysokiej jakości obrazów na każdym arkuszu. Zakupiony towar wysyłany jest niezwłocznie w dogodny dla kupującego sposób (kurierem i transportem, pocztą). Wszystkie produkty są dostępne w magazynie, możliwe jest dodatkowe zamówienie, jeśli ilość materiałów eksploatacyjnych, które posiadasz jest niewystarczająca.

Jak wybrać właściwą kasetę do drukarki Hewlett-Packard?

tusz hp 652

Aby kupić doskonały kompatybilny tusz hp 652, należy zwrócić uwagę na jego autentyczność. Oryginalne materiały eksploatacyjne posiadają na opakowaniu specjalny hologram, który może być użyty do identyfikacji podróbek. Oryginalna drukarka posiada hologram, który zmienia kolor w zależności od kąta patrzenia.

Należy również zwrócić uwagę na numer partii znajdujący się na opakowaniu. Powinien on być taki sam jak ten na kasecie. Datę ważności można sprawdzić na podstawie pierwszych czterech cyfr numeru partii. Pierwsza cyfra to rok produkcji, druga cyfra to litera oznaczająca miesiąc produkcji, trzecia i czwarta cyfra to dzień, w którym wkład został wyprodukowany.