Tusz HP 650

Czarne wkłady atramentowe HP 650 zapewniają wysokiej jakości codzienne dokumenty z wyraźnym, czarnym tekstem przy jednoczesnym obniżeniu kosztów drukowania. Skorzystaj z najwyższej jakości HP za nowy, niższy koszt.

Cechy


-Znana i zaufana jakość HP jest teraz bardziej przystępna cenowo niż kiedykolwiek — drukuj do 2 razy więcej stron przy tym samym koszcie1. Drukuj codzienne dokumenty z wyraźnym tekstem i ostrą grafiką, które zachowują jakość przez dziesięciolecia.
-Używaj zupełnie nowych oryginalnych wkładów atramentowych HP i uzyskaj doskonałe rezultaty bez obaw o smugi lub wycieki. Wszystkie oryginalne wkłady atramentowe HP są zaprojektowane tak, aby były wolne od wad i opracowane tak, aby zapobiegać uszkodzeniom głowicy drukującej.
-Drukuj to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, jednocześnie zmniejszając swój wpływ na środowisko. Wybierz niedrogi, oryginalny wkład HP wykonany w 70% z materiałów pochodzących z recyklingu i uzyskaj bezpłatny, łatwy recykling wkładów za pośrednictwem programu HP Planet Partners

Specyfikacje


-Kolory wkładów drukujących

Czarny
-Zgodne typy atramentów

Na bazie pigmentów
-Wydajność strony (czarno-biała)

360 stron (testowane w urządzeniu HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One. Średnia na podstawie metodologii testowania ISO/IEC 24711 lub HP i drukowania ciągłego. Rzeczywista wydajność różni się znacznie w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników.

Wymagania operacyjne


Zakres temperatury pracy: 15 do 32°C
Zakres temperatur przechowywania: -40 do 60°C
Wilgotność przechowywania: 20 do 80% wilgotności względnej

Gwarancja producenta


Gwarantuje się, że każdy wkład atramentowy HP, głowica drukująca i powiązane materiały eksploatacyjne będą wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w okresie gwarancyjnym. Należy jednak kontrolować ich stan.

Tusz HP 650 zamiennik dostępny na stronie https://www.drtusz.pl/tusze-hp-650-zamienniki-oryginalne-c-50200000384.html