Najlepsze drukarki atramentowe 2021

Drukarki atramentowe możemy dziś spotkać niemal w każdym domu czy biurze. Są one niezbędnym narzędziem pracy dla wielu z nas. Dlatego wybór odpowiedniej drukarki jest tak istotny,

Jaka powinna być najlepsza drukarka? Odpowiedź jest prosta: taka, która dobrze i szybko drukuje, nie sprawia problemów i nie jest droga w eksploatacji. W roku 2021 pojawiło się wiele interesujących modeli, które należy rozważyć przed zakupem. Przyjrzyjmy się kilku kandydatom.

Na pierwszy ogień idzie drukarka HP OfficeJet PRO 6950 AiO. Świetny stosunek ceny do jakości sprawia, że jest to jedna z najlepszych drukarek atramentowych 2021. Ten sprzęt potrafi drukować 29 stron na minutę tekstu czarno-białego i aż 24 strony na minutę tekstu kolorowego.

Ma wbudowaną funkcję automatycznego druku dwustronnego, co pozwala oszczędzać papier. Jest też wyposażona w interfejs WiFi, więc można na niej drukować bezpośrednio ze sprzętu mobilnego.

Drugą propozycją wartą rozważenia jest wielofunkcyjne urządzenie Epson EcoTank L3151. Wykonywanie wielu funkcji jednocześnie i szybkość to główne zalety tej drukarki. Z tego właśnie powodu, jest to jedna z najlepszych drukarek atramentowych. Drukuje aż 33 strony na minutę w kolorze. Ale drukowanie to nie jedyne co potrafi to urządzenie. Może również skanować i kserować. Co więcej, posiada wbudowaną kartę sieciową i moduł WiFi. Dzięki nowoczesnemu systemowi napełniania pojemników z atramentem jej obsługa jest szybka i nie sprawia problemów.

Żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie przedstawmy jeszcze jeden model, który może się ubiegać o miano najlepszej drukarki atramentowej 2021. Jest to Canon Pixma TS5150. Dlaczego ona? Na przykład ze względu na duży, kolorowy i wygodny wyświetlacz. Tę drukarkę można łatwo połączyć z innymi urządzeniami. Posiada nie tylko wbudowany moduł WiFi, ale także Bluetooth. Poza tym, nie jest to droga drukarka, i dlatego klienci chętnie kupują ją jako sprzęt do domu.

Więcej o najlepszych drukarkach w roku 2021 można znaleźć w tym miejscu.